укр рус
Фестиваль оливок (Las Jornadas del y el Olivar Aceite) в Андалузії
з 9 по 11 листопада
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Усім любителям таких ласощів, як оливки і маслини, просто необхідно відвідати фестиваль оливок в Іспанії в 2019 році.

Це незвичайне свято, яке називається Las Jornadas del y el Olivar Aceite, проходить щороку в листопаді. Місце проведення фестивалю — андалузьке місто Буена.

Свято відносно нове — воно було засноване в 1998 році, і з тих пір щорічно проводиться для того, щоб ознаменувати сезон збору оливок.

Фестиваль оливок в Андалузії демонструє своїм гостям більше сотні видів оливок, які вирощують в цій місцевості. Іспанія, яка вирощує близько 50% всіх оливок у світі, по праву пишається Андалузією як серцем цієї промисловості.

Під час фестивалю мешканці Буени та численні гості міста можуть на власні очі побачити процеси, пов'язані з переробкою оливок: їх консервацією, в'яленням, виготовленням оливкової олії.

Головна подія фестивалю — аукціон, під час якого кращі виробники продуктів з оливок виставляють свої лоти, а провідні світові ресторатори вступають в боротьбу за них.

По закінченню аукціону починається «Дорога тапас» — дійство, суть якого полягає в подорожі барами і тавернами з метою дегустації спеціального фестивального меню. Воно складається всього з трьох страв, кожна з яких обов'язково містить оливки або оливкове масло.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber