укр рус
Фестиваль піци «Pizzafest» в Неаполі
з 13 по 22 вересня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Пристрасть італійців до піци очевидна. Їх любов до цього національного блюда така велика, що існує навіть спеціальний фестиваль піци в Італії.

Жителі Неаполя стверджують, що саме їхнє місто є родоначальником піци, саме тому найвідоміше у світі свято, присвячене цій страві — це фестиваль піци в Неаполі.

Pizzafest у Неаполі — це міжнародний конкурс кращих майстрів з приготування піци. Кухарів, які спеціалізуються на випіканні піци, називають піццайоло. Найвідоміші майстри з виготовлення піци приїжджають в Неаполь і протягом 11 днів доводять один одному і всім гостям свята свою майстерність.

Фестиваль піци «Pizzafest» проходить у вересні і має воістину грандіозний масштаб. Тисячі туристів приїжджають в цей час в Італію, щоб не тільки насолодитися смаком улюбленої їжі, але і отримати задоволення від спостереження за процесом її виготовлення. В рамках свята піццайоло змагаються не тільки в категорії «найсмачніша піца», але і в безлічі інших номінацій, серед яких «найоригінальніше оформлення», «найшвидша піца» і так далі. Приготування піци на святі перетворюється в акробатичне дійство, яке зачаровує глядачів.

Свято піци в Італії масштабне — фестивальні майданчики розміщені по всьому місту.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber