укр рус
Фестиваль пива «Pilsner Fest»
5 жовтня
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Десятки сортів знаменитого чеського пива і тисячі його шанувальників в один час, в одному місці збере популярне Свято пива в Чехії в 2019 році. Особлива пивна цитадель, унікальне наметове містечко, побудоване спеціально до цієї події, більше ніж на два тижні стане головним районом чеського міста Пльзень. Більш того, воно стане столицею для всіх, хто, крім фірмового чеського пива, цінує гумор, веселощі, хорошу кухню, живу музику і національні традиції.

Особлива увага приділяється таким популярним маркам пива, як Pilsner Urquell і Gambrinus, які виробляються у цьому регіоні. Вперше пиво Pilsner було зварено тут ще в 1842 році, і місцеві жителі відзначають цю подію з розмахом вже кілька десятиліть. Повсюди розливається пиво, продаються пивні закуски і звучить весела музика різних напрямків.

Крім розважальної програми, ви також зможете здійснити екскурсію на пивоварню Пльзень і відвідати Музей пивоваріння. До речі, цей музей розташований в найпершій броварні, якій вже кілька століть.

На початку жовтня десятки тисяч людей приїдуть в Пльзень, щоб поринути у світ пивного фестивалю в Чехії 2019. Тут старі рецепти народного свята легко і доречно підтримані сучасним креативом.

Що ж сьогодні робить Pilsner Fest 2019 знаковою подією для людей різних країн і культур? Перш за все, саме місто Пльзень, багате історією та історіями. І, звичайно, його жителі. Вони давно знають, як разом зі своїми гостями створити перший Пивний Інтернаціонал — кращий з усіх інтернаціоналів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber