укр рус
Фестиваль Позитивус в Салацгриві (Positivus)
з 26 по 27 липня
Латвія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Музичний фестиваль Positivus — один з наймолодших, але в той же час масштабних заходів в Прибалтиці. Проходить він у красивому містечку Салацгрива на ризькому узбережжі з 2007 року. У минулому році триденний фест відвідало близько 30 000 чоловік з різних куточків Європи.

Positivus в Салацгриві більше характеризується молодими і не всесвітньо відомими групами, які проходять відбір у організаторів. В якості хедлайнерів фестивалю Позітівус 2019 запросять зірок сучасної музичної індустрії. Крім цього, на сцени вийдуть близько 200 гуртів різних музичних напрямків. Приємним моментом цього фестивалю є близьке розташування від моря — вдень ви можете купатися і засмагати, а ввечері відриватися і танцювати під музику. А проживання в наметовому містечку в оточенні друзів і постійно хорошої музики допоможе відпочити від міського життя і розслабитися далеко від цивілізації. Виступи Позитивус фестивалю проходять на шести майданчиках, які, втім, знаходяться недалеко один від одного. Також вас чекають різні розважальні заходи, конкурси, змагання та нові знайомства.

Якщо ви шукаєте програму, повний список учасників або іншу необхідну інформацію, вирушайте на офіційний сайт фестивалю Positivus в Латвії.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Латвія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber