укр рус
Фестиваль раків (Crayfish Party) в Мальме
14 вересня
Швеція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Одне з досить незвичайних свят в Європі і тим більше в Швеції — фестиваль раків в Мальме. Проводять його приблизно в середині серпня-на початку вересня. Це час, коли якраз закінчується заборона на лов раків. І шведи, великі любителі раків, починають святкувати на всю силу.

Фестиваль раків у Швеції супроводжується масовими гуляннями протягом цілого тижня. Люди їдять різні страви з морепродуктів, і, звичайно ж, дуже смачні морські делікатеси. Багато танцюють під веселі музичні мотиви. Також можна почути, як співають народні пісні. У свято раків в Швеції можна відвідати багато атракціонів і від душі повеселитися.

У цей період раки продаються скрізь. Ви можете придбати їх у магазинах, на ринках і ярмарках. У ресторанах, кафе і барах вашій увазі будуть пропонувати страви з раків. Найкращі пропозиції і найсмачніші страви висвітлюються в місцевій пресі, щоб люди знали, де можуть це спробувати.

Crayfish party у Швеції прийнято закінчувати великою вечерею на свіжому повітрі. На вході гостям видають фартушки з паперу і капелюшок. Раків прийнято подавати холодними. А ще, під час поїдання страв прийнято не стримувати себе і зі смаком висмоктувати м'ясо і прицмокувати. Це вважається не просто допустимим, а й необхідним елементом поїдання раків.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швеція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber