укр рус
Фестиваль реклами Голден Драм (Golden Drum)
з 17 по 19 жовтня
Словенія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Міжнародний фестиваль реклами Golden Drum щорічно проходить в прибережному словенському містечку Порторож в жовтні. Традиція проведення заходу почалася в 1994 році, коли був проведений перший конкурс і вибрані перші переможці рекламної індустрії Європи. На фестивалі Голден Драм збираються кращі з кращих рекламістів, піарників і дизайнерів, щоб представити на загальний огляд свої роботи, обговорити тенденції ринку, завести потрібні знайомства і, звичайно ж, виграти головний приз – перемогу і пам'ятну золоту статуетку. Минулого року захід зібрав близько 800 провідних фахівців. У рамках конкурсу також проводиться багато корисних майстер-класів, лекцій та семінарів. Тема фестивалю Golden Drum в 2019 році – «Трансформація, звільнення творчої культури».

Конкурс проводиться у двох номінаціях: роботи, які поширюються завдяки одному каналу комунікації (Single Channel) і ті, які мають кілька таких каналів (Multi Channel). Ознайомитися з усіма подробицями Festival Golden Drum в Словенії можна на його офіційному сайті. Тому подорожуючи по цій країні, не пропустіть такий креативний, яскравий і цікавий захід.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Словенія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber