укр рус
Фестиваль троянд
з 30 травня по 3 червня
Болгарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Свято троянд в Болгарії – символічне і традиційне. Головною винуватицею торжества є троянда, вона користується тут величезною популярністю, повагою і пошаною, адже здавна з неї виготовляли знамените на весь світ болгарське трояндове масло. Центрами проведення фестивалю почергово є два міста – Казанлик (парні роки) і Карлово (непарні). Свято троянди проводиться у травні-червні в залежності від погоди і часу цвітіння масляних троянд.

Фестиваль троянд в Болгарії починається далеко від центру міста – у полі, де жінки приступають до символічного збору пелюсток троянд, з яких потім плетуть вінки. Особливою родзинкою програми є конкурс Королеви Троянди, на якому обирають найкрасивішу і найчарівнішу дівчину. Всі основні заходи та святкування святкують у центрі міста. З особливою пишністю проходить Парад Троянди, в якому беруть участь жителі та гості міста. На чолі ходи юнаки несуть на троні Королеву Троянди, яка виграла конкурс в минулому році. Крім того, проходять народні гуляння, ярмарки, де продають вироби ручної роботи місцевих майстрів, концерти просто неба та танцювальні виступи. Закінчується все пізно ввечері масовим виконанням національного танцю хоро.

Фестиваль троянди в Болгарії 2019 пройде з 30 травня по 3 червня, тому плануйте подорож так, щоб не пропустити головну квіткову подію Болгарії.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Болгарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber