укр рус
Фестиваль Санта-Текла (Festes de Santa Tecla de Tarragona) в Таррагоні
з 15 по 24 вересня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Протягом майже 10 днів, а саме з 14 по 24 вересня кожного року святкують Фестиваль святої Текли в Таррагоні. Свято проводиться як вшанування Текли Іконійської і є головною подією в релігійному і культурному житті Таррагони.

Крім релігійних обрядів та спеціальних католицьких богослужінь, які проводяться під час Festes de Santa Tecla de Tarragona, це свято славиться на весь світ своїми барвистими ходами і бестіарієм.

Тисячі людей виходять на вулиці міста, вихваляючи покровительку міста Теклу (Теклу Іконійську). В честь свята місто прикрашається безліччю квітів, святковими транспарантами, а на міських балконах вивішуються різнокольорові килимки.

Свято св. Текли (Санта-Текли) в Таррагоні приваблює безліч туристів з усього світу, які прибувають для того, щоб не тільки зануритися в святкову феєрію, але і насолодитися небувалим видовищем — ходою міськими вулицями величезних ляльок. Іграшкові велетні, одягнені в традиційні для Каталонії костюми, — невід'ємна частина свята, така ж, як і піраміди з живих людей, які будують місцеві жителі, намагаючись створити найбільш високу живу будову.

Кожен із святкових днів закінчується небувалим за красою феєрверком і факельною ходою.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber