укр рус
Фестиваль шоколаду CioccolaTò в Турині
з 8 по 17 листопада
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль шоколаду в Турині - справжнє свято для всіх любителів солодкого. Історія кохання туринців до шоколаду почалася в XVI столітті, коли герцог Савойський презентував місту чашку гарячого шоколаду, щоб ознаменувати перенесення в Турин столиці герцогства. Фестиваль був організований порівняно недавно - в 2003 році, і з тих пір вважається одним з найпопулярніших фестивалів ласощів в Європі.

День шоколаду в Турині привертає сюди безліч туристів з усього світу, які відправляються на фестиваль не тільки заради того, щоб насолодитися улюбленими ласощами, але і для того, щоб взяти участь у масових гуляннях, побувати на майстер-класах з виготовлення шоколаду та виставках шоколадних фігур.

Сioccolato torino 2019 року обіцяє бути одним з найбільш грандіозних за всю історію фестивалю. Свою участь у ньому підтвердили безліч визнаних шоколатьє і представників кондитерських компаній з усієї Європи.

Свято шоколаду у Турині проводиться восени і триває десять днів. Для того, щоб гостям фестивалю було легше розібратися в різноманітті шоколадних заходів, у місті можна придбати спеціальні картки, які дають право на дегустацію шоколадної продукції у всіх магазинах і кафе, які підтвердили участь у фестивалі. Карти розраховані, як правило, на 10 або 22 дегустації. Крім того, ці карти дають суттєву знижку на відвідування музеїв та інших культурних закладів Турина.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber