укр рус
Фестиваль шоколаду в Перуджі
з 18 по 27 жовтня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Перуджа - всіма визнана столиця шоколадного мистецтва. Не дивно, що саме в цьому місті проходить один із наймасштабніших на планеті фестивалів шоколаду - Eurochocolate a perugia.

Свято шоколаду у Італії збирає неймовірну кількість учасників: у середньому його відвідують близько мільйона гостей. Основними ж дійовими особами фестивалю є виробники шоколаду, яких на фестивалі бере участь близько 200.

Вперше шоколадна феєрія в Перуджі була проведена в 1993 році, і з тих пір фестиваль шоколаду придбав міжнародний статус і звання одного з найпрестижніших у світі кондитерського мистецтва.

Під час свята шоколад стає стравою номер один у місті. Крім всіляких варіацій на тему шоколадних плиток, цукерок і помадок з шоколаду, роблять і такі традиційні страви італійської кухні, як піца, спагеті, макарони.

Але на фестивалі Еurochocolate a perugia шоколад не тільки їдять. З нього роблять скульптури, будують цілі шоколадні містечка, влаштовують шоколадні бої. У спа-салонах в ці дні можна пройти шоколадні обгортання і отримати шоколадні маски.

Фестиваль шоколаду в перуджі 2019 року планує бути особливо масштабним, адже на нього збирається приїхати рекордна кількість виробників солодощів зі всього світу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber