укр рус
Фестиваль світла (Festival of Lights) у Берліні
з 11 по 20 жовтня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Берлінський фестиваль світла 2019 вважається грандіозним світловим дійством, в якому міські пам'ятки історії та архітектури використовуються в якості об'єктів різних світлових інсталяцій. Захід проходить кожного року з 2005 р., в кінці жовтня і триває майже 15 днів.

Свято світла в Берліні (Festival of Lights) 2019 щороку вражає гостей своєю оригінальністю і ексклюзивністю. Уявіть більше мільярда різних ламп на фасадах будівель та феєрверки, які спалахують по вечорах і перетворюють усе в красиву казку. Фестиваль настільки сподобався туристам багатьох країн світу, що навіть отримав свій гімн.

Спочатку фестиваль світла в Берліні 2019 організовувався з метою показати людям, що їх місто ввечері красиве так як і вдень. У період святкувань використовують близько 70 відомих історичних будівель і місць. Більшість світлових ілюмінацій виконані на високому професійному рівні і насолодитися ними може будь-хто.

Для того щоб гості могли подивитися на всю красу під час заходу містом ходить спеціальний автобус, який їздить по усіх світлових композиціях. Також можна пересуватися на повітряній кулі, річковому трамваї або велотаксі.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber