укр рус
Фестиваль трубачів у Гучі (Dragačevski Sabor)
з 8 по 11 серпня
Сербія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У сербів є чому повчитися, адже це веселий і доброзичливий народ, який радіє життю, незважаючи ні на що. А найкраще передасть національний характер заводний фестиваль трубачів у Гучі, або, як його називають місцеві, Dragačevski Sabor (Драгачевски Собор).

Ця неординарна подія тісно пов'язана з самобутньою сербської культурою і має досить цікаву історію. Традиція проводити в цьому містечку змагання умільців гри на трубі пішла ще з 1961 року. Спочатку концерт трубачів був доповненням до традиційного літнього народного гуляння, а потім ця розвага переросла в повноцінний, дуже автентичний і душевний фестиваль.

Зараз сюди приїжджають туристи саме для того, щоб послухати майстерну гру і побачити побут і традиції жителів Сербії. У програмі заплановані екскурсія по Музею труби, урочистий парад вулицями Гучі, прес-конференції та зустрічі з діячами мистецтва. На фестивалі трубачів у Гучі зазвичай багато смачних національних страв, бешкетних танців та сміху. Так що за порцією хорошого настрою в 2019 році варто відправитися саме сюди!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Сербія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber