укр рус
Фестиваль устриць в Голвеї (World Oyster Opening Championship)
з 27 по 29 вересня
Ірландія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Чотириденний фестиваль устриць в Ірландії святкують щорічно в кінці вересня. Захід проходить в «найбільш ірландському місті — Голвей (яке також вважається культурною столицею) на західному узбережжі Ірландії.

Устричний фестиваль в Голвеї славиться насиченою розважальною програмою — конкурси, змагання та різні тематичні розіграші не дадуть нудьгувати ні дорослим, ні дітям. Починається фестиваль з урочистого Параду Устриць (Oyster Festival Parade). Потім все переходить у більш неформальне святкування. Серед чоловіків проводиться чемпіонат на найшвидше відкривання устриць (National Oyster Opening Championships). Перемагає той, хто швидше і витонченіше за всіх відкриє і з'їсть 30 устриць. Для дівчат організовують конкурс краси на звання «Перлини Фестивалю». Вхід на всі заходи (крім Параду) — платний.

На фестивалі устриць в Голвеї ви зможете, звичайно ж, спробувати самі устриці, місцеві традиційні страви і вина, послухати національну музику та подивитися ірландські танці. Більш детальну інформацію про устричний фестиваль в Ірландії в 2019 році можна знайти на офіційному сайті заходу. Вирушаючи у відпустку восени, обов'язково загляньте на цей захід!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Ірландія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber