укр рус
Фестиваль в Роскілле (Roskilde Festival)
з 29 червня по 6 липня
Данія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль Roskilde — наймасштабніша музична подія в Данії, яка щорічно проходить в кінці червня-початку липня. Фестиваль триває рекордні 8 днів, для того щоб публіка зібралася, облаштувалася на місці і розігрілася перед виступами відомих музикантів. Проходить фестиваль в Роскілле — це невелике містечко в Данії, яке знаходиться недалеко від Копенгагена.

Цифра 8 для фестивалю в Роскільде дорівнює не тільки тривалості фесту, але і кількості сцен, головна з яких — помаранчева. Щорічно концерти відвідує близько 150 тисяч музичних фанатів. Фестиваль Roskilde 2019 зібрав кращих виконавців.

Характерною рисою Roskilde фестивалю є те, що на відміну від подібних масштабних музичних заходів, він організовується некомерційною організацією, яка всі доходи передає на благодійність. Також однією з фішок для дорослих можна назвати «Забіг голяка» («Nude Run»). Це невелике бігове змагання, в якому переможці (один чоловік і одна жінка) отримують безкоштовні квитки. Єдина умова — бігти доведеться, як кажуть, в чому мати народила :)

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Данія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber