укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок +380 68 144-63-95
Фестиваль вікінгів на Лофотенах
з 8 по 12 серпня
Норвегія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95
або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .

Норвежці дуже шанують свою культуру і пам'ятають свої корені. Тому кожен рік в Борзі, селищі, яке знаходиться на скелястих Лофотенських островах, організовується унікальний за своєю атмосферою фестиваль вікінгів.

Чудові історичні реконструкції на тлі суворої, але такої дивовижної норвезької природи приведуть в захват і дорослих, і малюків. Під час фестивалю вікінгів на Лофотенах проводяться видовищні змагання в силі і спритності, виконуються традиційні пісні і танці. Завдяки цьому кожен відвідувач зможе перенестися на багато років назад і уявити собі життя могутніх воїнів.

Фестиваль вікінгів в Норвегії проходить вже більше 10 років і триває 5 днів. Ви зможете приміряти старовинні костюми тієї епохи, скуштувати оригінальні страви, придбати сувеніри на пам'ять про цей захоплюючий фестиваль. Серед активних розваг — стрільба з лука, веселі ігри і навіть катання на справжньому кораблі вікінгів! Також цікаво буде побувати в Музеї вікінгів Лофотр, де вміло реконструйовано умови побуту жителів тих часів.

Фестиваль вікінгів в Борзі 2018 змусить вас полюбити скандинавську культуру і завести багато цікавих знайомств з її шанувальниками з усього світу. Подивитися фото, дізнатися ціни та програму фестивалю можна на сайті: http://www.lofotr.no/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95 або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .
Ідеї для подорожей: Норвегія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від tripster.ru