укр рус
Фестиваль вина в Лімассолі (Wine Festival)
з 30 серпня по 8 вересня
Кіпр
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Тепле сонце, старовинні рецепти і кращі винороби — ось рецепт приготування кращих вин від кіпріотів. Недарма в честь цього сакрального напою вони організували винний фестиваль на Кіпрі. Проводять його в кінці серпня протягом 10 днів у Муніципальному парку Лімассола.

Окрім дегустацій всіляких сортів, на фестивалі вина в Лімассолі ви зможете познайомитися з традиціями, насолодитися звучанням бузуки (кіпрський музичний інструмент), помилуватися національними танцями і послухати місцевих виконавців. Також гостям пропонуються різні національні страви, солодощі та закуски до вина. Якщо ви їдете на фестиваль вина на Кіпрі з дитиною, вам ні про що не варто переживати. На території проводиться багато конкурсів, ігор і розваг для дітей, щоб дорослі могли відпочити і насолодитися дегустаціями.

Вхід на фестиваль платний, плюс вам доведеться на місці купити пляшку або стакан для дегустацій за 1-2 євро. Але все це виправдовується тим, що вино на святі — необмежене. Ви можете пробувати і дегустувати стільки вина, скільки побажаєте. Однією з родзинок фестивалю вина в Лімассолі 2019 є також те, що кожен охочий зможе приєднатися до виготовлення вина. Хто не мріяв потоптати виноград, з якого в майбутньому вийде чудовий напій?

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Кіпр
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber