укр рус
Фестиваль вина в Бордо
з 20 по 23 червня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль вина Бордо - відносно нове свято, воно почало відзначатися з 1998 року за ініціативи мера міста Бордо, але вже завоювало популярність і навіть стало міжнародним.

На свято вина, яке проводиться по парних роках в кінці червня, приїздять поціновувачі вина зі всього світу, щоб спробувати найбільш знамениті і улюблені вина французьких виробників.

Починається Bordeaux Fete le Vin з параду. Виробники вина в маскарадних костюмах йдуть по місту до центральної площі, де мер оголошує свято відкритим.

Основне місце дегустації - набережна річки Гаронна, де розташовуються численні павільйони виробників різних марок французького вина. Крім вин, на святі можна спробувати також знаменитий французький сир та інші делікатеси.

Програма фестивалю в основному присвячена вину - це і різноманітні конкурси з дегустації вина, змагання з катання бочок, і різні виставки вин.

Відвідуючи Бордо, ви також зможете оцінити чудову архітектуру цього регіону, під час екскурсій побачити старовинні замки і розкішні виноградники.

Але винний фестиваль у Франції 2019 також включає шоу, вистави, концерти. А в кінці свята - грандіозний феєрверк.

У 2019 році це свято відбудеться з 20 по 23 червня і проходитиме, звичайно ж, в Бордо.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber