укр рус
Фестиваль повітряних куль в Шато д'О
з 25 січня по 2 лютого
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Почувши вперше, що є фестиваль повітряних куль в Швейцарії, в голову приходить думка про надувні повітряні кульки. Але це не зовсім вірне уявлення, а точніше, зовсім неправильне. Щороку в січні в Швейцарії в місцевості під назвою Шато д'О проходить дуже красивий і захоплюючий фестиваль. Дирижаблі і величезні повітряні кулі щодня піднімаються в повітря. Для участі в такому заході, як фестиваль повітряних куль в Шато д'О, у Швейцарію з'їжджаються люди з усього світу.

Триває цей дивовижний фестиваль цілий тиждень. Один день повністю присвячений дітям. У цей день юні любителі польотів, неба і простору зможуть покататися на повітряних кулях під наглядом досвідчених інструкторів. Також для дітей влаштовують безліч інших розваг, щоб вони ні в якому разі не занудьгували.

Кожен, хто хоч раз побував на цьому фестивалі, з упевненістю зможе сказати, що це дивовижний захід. Тиждень повітряних куль в Шато д'О подарує масу вражень. Для своїх шанувальників організатори фестивалю влаштовують чудові звукові і світлові шоу. Також в небі розігруються різні вистави на строкатих кулях. Чудові видовища, багато веселощів, музики, а головне відчуття свободи від польоту - це все подарує вам фестиваль повітряних куль в Швейцарії.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber