укр рус
Фольклорне свято Оммеганг (Ommegang)
з 26 по 29 липня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

З 26 по 29 липня 2019 понад 1400 учасників заходу візьмуть участь в історичному бельгійському параді Оммеганг (Ommegang). Оммеганг у Брюсселі — грандіозне фольклорне свято, присвячене подіям 1549 року — ході Карла V. У той рік Карл V прибув до Брюсселя для представлення свого сина, майбутнього короля Філіпа II.

Свято Оммеганг в Брюсселі дуже важливе з історичної точки зору. Для бельгійців це нагадування своєї історії, для туристів — історичний портрет країни і свідчення важливої ролі, яку Бельгія грала на світовій арені як в економіці, так і в мистецтві і культурі.

Реконструкція Середньовіччя занурить вас в атмосферу лицарів і королів тієї далекої епохи. Ціле село буде створено на Place du Grand Sablon, вхід в яке для всіх бажаючих безкоштовний. Лицарські битви у середньовічних обладунках (і на конях у тому числі), соколине полювання і ремісничі покази відновлять 16 століття. Для того, щоб зробити подію ще більш особливою, захід розташовується в престижному палаці Grand Place, який з цієї нагоди прикрашений тисячами вогнів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber