укр рус
Гей-парад в Гельсінкі
з 24 по 30 червня
Фінляндія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Гей-парад в Гельсінкі почав проводитися лише кілька років тому, однак і зараз це свято свободи і любові, як його називають організатори, знаходиться на етапі становлення і розвитку своїх традицій і законів.

Як правило, парад проводять в кінці червня. Gay parade in Helsinki набагато скромніший, ніж його відомий на весь світ аналог в Німеччині. Щорічно на гей-парад у Фінляндії приїжджають кілька тисяч представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Крім самих учасників, гей-парад в Гельсінкі збирає величезну кількість глядачів, яких, як правило, в рази більше, ніж демонстрантів.

Свято вільної любові проходить досить традиційно - по вулицях, призначених для проходження параду, рухаються колони святково одягнених учасників, платформи з барвистими декораціями, театральні групи, які під час ходи показують веселі сценки.

Основна мета параду - налагодити культурний діалог між представниками сексуальних меншин і суспільством.

Гей-парад в Гельсінкі - це величезний культурний захід, який не обмежується тільки одною карнавальною ходою. Під час параду проводиться безліч концертів, благодійних марафонів, перфоменсів, художніх інсталяцій.

Гей-парад насправді має ще й просвітницьку функцію, і покликаний зробити суспільство толерантнішим і терпимим.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Фінляндія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber