укр рус
Міський фестиваль Дрездена «Dresden City Festival»
з 16 по 18 серпня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль Дрездена 2019, який організовують в серпні, проходить в історичному центрі міста і є одним з найбільш яскравих і відвідуваних міських фестивалів Німеччини. Місто Дрезден у серпні святкує свій День народження і вважається одним з найбільш великих міст промислового значення в Німеччині.

Міський фестиваль в Німеччині в Дрездені або ж День народження цього чудесного міста вважається досить молодим святом і відзначається в календарі з 1998 року. Але, незважаючи на свій вік, гуляння тут масштабні і шикарні. Протягом 3-х діб місто перетворюється на величезний концертний і театральний майданчик. У будь-якому куточку міста можна насолоджуватися в ці дні музикою, виставами або ж танцями. У денний час туристи можуть відвідати різні спортивні заходи.

Центр цього масштабного заходу - це Театральна площа, на якій організовують концерти популярної рок-музики. Також родзинка свята - це масштабна хода, фестиваль пароплавів і казковий феєрверк. І, що цікаво, щорічно програма міського фестивалю в Дрездені 2019 повністю змінюється. Так що вперед за пригодами!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber