укр рус
Гран-прі «Формули-1» (Grand Prix de Monaco)
з 23 по 26 травня
Монако
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Гран-прі Формули-1 в Монако — так називається головна гонка автоспорту, яка щорічно проводиться в Монако.

Місце проведення гонки — міська траса в Монте-Карло.

Гран-прі Монако 2019 року буде традиційною гонкою, яка буде проводитися на цій трасі вже не перший рік.

Унікальність цієї гонки полягає в тому, що під час її проведення автомобільна траса проходить по міських вулицях. Це єдина міська траса серед всіх етапів гонки. Траса, довжина якої 260 кілометрів, проходить по тонких і закручених вуличках князівства, що робить гонку особливо захоплюючою і цікавою.

З-за величезної кількості охочих поспостерігати за заїздом, потрапити в Монако в дні перегонів проблематично і для того, щоб це сталося, треба підготуватися заздалегідь. Квитки на всі змагання здобуваються тільки через Автомобільний Клуб Монако, проте багато туристів економлять і спостерігають заїзди з балконів місцевих жителів, які залюбки продають місця біля своїх вікон.

Grand Prix de Monaco 2019 — це вже не просто спортивне змагання. Ця подія має величезне світське значення і супроводжується безліччю заходів, вельми далеких від спорту. Величезна кількість туристів стікаються в Монако для того, щоб взяти участь у заходах, які будуть проводитися в дні перегонів, а саме: виставки, благодійні бали, марафони, концерти, театралізовані виступи.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Монако
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber