укр рус
Ярмарок Казюкас у Вільнюсі
з 6 по 8 березня
Литва
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Свято Казюкас в Литві відзначають щороку в кінці лютого-на початку березня вже кілька століть поспіль. Це триденний традиційний ярмарок, що проходить у Старому місті, на Ратушній площі, у скверах К. Сирвидаса і Руднинку, а також на прилеглих вулицях. На фестивалі Казюкас можна придбати абсолютно будь-які товари народного промислу: вироби з кераміки, шкіри, глини і металу, тканини, бурштин, продукти харчування та багато іншого. Також під час проведення ярмарку працює дуже багато фуд-кортів, де можна скуштувати місцеві страви, національні напої, солодощі та інші смаколики. На литовському святі-ярмарку Казюкас є навіть свій символ – це спеціально випечені пряники з уривками з Євангелія та «казимирки» (гілочки верби). На вулицях міста можна побачити представників різних професій: ковалів, гончарів, плетіїв та різьбярів, які демонструють свої вміння туристам та гостям Вільнюса.

Крім ярмарку у програмі фестивалю дуже багато розваг, конкурсів і концертів. Якщо ви плануєте подорож до Литви на початку березня, обов'язково загляньте на свято Казюкас у Вільнюсі 2020. Враження та емоції на весь рік вам гарантовані!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Литва
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber