укр рус
Ярмарок Святого Домініка в Гданську (Домініканський ярмарок)
з 27 липня по 18 серпня
Польща
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Традиція проводити масштабний ярмарок у Гданську з'явилася понад 750 років тому і пов'язана з релігійною церемонією відпущення гріхів у монахів-домініканців. Зараз це свято називається ярмарок Святого Домініка, він зазвичай проходить в кінці липня-початку серпня протягом трьох тижнів. За цей час встигають відвідати ярмарок мільйони туристів з усіх куточків Землі.

Концерти сучасних виконавців та етнічних колективів, різноманітні конкурси, змагання та ігри — домініканський ярмарок 2019 в Гданську пропонує захоплюючу програму на кожен ярмарковий день. Місцеві жителі знають толк в таких розвагах, тому гарний настрій вам забезпечено!

З ярмарку Святого Домініка в Гданську ви точно не підете з порожніми руками: представники різних ремесел розкладуть свої товари на тисячі прилавків, а з ними по сусідству покажуть свої скарби тутешні колекціонери.

Як заведено на ярмарках, кращі кухарі та заклади Гданська будуть пригощати відвідувачів ласими стравами, приготованими за старовинними сімейними рецептами. Подивитися, які розваги приготував вам домініканський ярмарок в цьому році, можна на сайті: http://jarmarkdominika.pl/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Польща
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber