укр рус
Карнавал (Cavalcade de Diekirch)
23 лютого
Люксембург
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щорічно в лютому відбувається неймовірно яскраве дійство, що приваблює тисячі туристів з усього світу - карнавал в Люксембурзі.

Карнавал у Люксембурзі - це багатоденна феєрія, яка включає не тільки костюмовані ходи, але і музичні виступи, концерти, вуличні дійства, на яких виступають актори і циркачі.

Під час карнавалу в Люксембурзі проходять грандіозні виставки, фестивалі скульптур, художні, пісенні, музичні конкурси.

Карнавали проходять по всій країні та святкування носить наднаціональний характер. Більшість костюмів до карнавалу люксембуржці роблять самі. Крім вуличних маршів у карнавальних костюмах, карнавал в Люксембурзі відомий своїми незвичайними салютами з цукерок і солодкої кукурудзи. Величезна кількість солодощів викидається в повітря, і всі бажаючі можуть насолодитися ними, піймавши в руки або спеціально перевернуті для цього випадку парасольки.

Велику кількість заходів під час карнавалу присвячено дітям. Для них під час свят працюють атракціони, луна-парки, йдуть дитячі шоу-програми.

Cavalcade de Diekirch 2020 року обіцяє бути грандіозним за масштабом, оскільки на три основних дні карнавалу - неділя, понеділок і вівторок - вже запланована рекордна кількість вуличних гулянь, заходів, концертів і фестивалів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Люксембург
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber