укр рус
Карнавал квітів у Дебрецені (Debreceni Virágkarnevál)
з 14 по 21 серпня
Угорщина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У кінці серпня невелике містечко Дебрецен (в Угорщині) перетворюється на яскравий, строкатий і надзвичайно красивий квітковий центр. Все це завдяки щорічному карнавалу квітів (Debreceni Virágkarnevál), який збирає найкращих флористів Європи в одному місці. Тільки уявіть: за час проведення фестивалю у своїх роботах вони використовують кілька мільйонів квіток!

Що стосується шоу, то воно передбачає не тільки створення квіткових композицій, але і масштабний карнавал центральними вулицями міста, танці, пісні та інші розважальні заходи. Квітковий карнавал в Угорщині один з наймасштабніших в Європі — карнавальна хода з представленими композиціями рухається містом протягом кількох годин, після чого професійне журі їх оцінює і обирає переможців. Закінчується фестиваль грандіозним феєрверком, після якого гості та учасники заходу відправляються в найближчі кафе та паби, щоб відсвяткувати успішне проведення свята.

Карнавал квітів в Угорщині в 2019 році, як завжди пройде масштабно і з деякими сюрпризами, про які організатори поки не розповідають, щоб не зіпсувати інтригу. Подивитися програму квіткового карнавалу можна на його офіційному сайті.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Угорщина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber