укр рус
Карнавал-парад в Оварі
з 27 січня по 1 лютого
Португалія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кінець зими у Португалії — це час свят і різноманітних урочистостей. Найбільша кількість розважальних заходів потрапляє на останній тиждень лютого, коли по всій країні починаються карнавали.

Урочистості проходять повсюдно, проте в місті Овар, як правило, проходять одні з найбільших масових гулянь.

Під час CARNAVAL OVAR 2020 в місті проходитиме традиційний конкурс шкіл самби, в процесі якого школи виставляють кращих своїх представників для участі в змаганні. У середньому виступ однієї команди триває від 50 хвилин до години.

У різні дні карнавалу проводять різні заходи. Так, наприклад, в понеділок, який називають «рожевим», виступають процесії блазнів. В цей день головними вулицями Овара рухається процесія, що складається з величезних платформ, де розміщені карикатурні постаті, в сатиричному світлі виставляють відомих політиків, міських чиновників, популярних акторів і співаків.

Цей карнавал Португалії 2020 року може стати одним з найбільш помпезних, оскільки адміністрація міста ухвалила рішення популяризувати це свято з метою залучення кількості іноземних гостей, і витрати на захід в цьому році будуть грандіозними, а, значить, неодмінно треба відвідати це дійство.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Португалія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber