укр рус
Карнавал у Базелі (Basel Fasnacht)
з 2 по 4 березня
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У Швейцарії у місті Базелі в лютому-березні, приблизно, тижнем пізніше масляної проходить не дуже відома в світі, але дуже популярна серед швейцарців подія - «Базель» карнавал у Швейцарії. Це один з найбільш незвичайних, екстравагантних карнавалів, і при цьому на ньому дотримуються всіх традицій.

Триває карнавал три дні і починається з параду опівдні. Парад являє собою костюмовану ходу. Але, по-перше, щоб взяти участь у параді, ви повинні бути уродженцем Базеля. По-друге, ви повинні вміти грати на барабані або флейті. Ще однією умовою є те, що у вас повинен бути дуже гарний костюм і маска.

На карнавал в Базелі 2020 варто поїхати, адже він обіцяє нам прекрасне шоу. По місту будуть йти групи, що представляють собою злочинні угруповання колишніх часів. Вони бувають від 20 осіб. Кожна група відрізняється своїми костюмами, значками та штандартами з індивідуальною тематикою. Також по місту будуть йти обози з «сіном», правда, замість сіна будуть квіти, апельсини, льодяники, які будуть летіти в натовп.

Відвідавши Базельський карнавал (Basler Fasnacht) 2020, ви зможете побачити дуже забавних музикантів, незвичайні костюми і запальні танці, що не залишить вас байдужим.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber