укр рус
Карнавал у Бінше
з 23 по 25 лютого
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Карнавал Жілей проходить щорічно в бельгійському місті Бінше протягом трьох днів: неділі, понеділка та вівторка. Початок карнавалу обов'язково збігається з початком Великого посту, а саме за 46 днів до католицького Великодня. Карнавал є найвідомішим у Бельгії і нещодавно був внесений у список ЮНЕСКО як шедевр усної і нематеріальної спадщини людства.

Підготовка до карнавалу починається за сім тижнів до проведення заходу. Окраса міста, встановлення декорацій та репетиції вистав. Коли настає час карнавалу, в місто з'їжджаються жителі околиць і туристи, які чули про цю яскраву подію. Найяскравіше свято проходить у неділю. Всі жителі міста і туристи беруть участь в піснях, танцях і парадах.

Головними персонажами карнавалу в Бінше є клоуни-виконавці, відомі як Жилі. Знаменитий захід протягом параду - марш Жілей. Персонажі Жилі одягнені у яскравий одяг з білими накидками, на голові обов'язково воскові маски, а на ногах дерев'яне взуття. Будь-який житель міста може одягнути цей костюм, але здебільшого це чоловіки у віці від 3 до 60 років. В останній день карнавалу рано-вранці марш Жілей з'являється в центрі Бінше. Всі учасники танцюють під звуки барабанів і відганяють злих духів символічними палицями. Ближче до обіду Жилі одягають великі капелюхи, прикрашені пір'ям страуса. Такий капелюх можна взяти напрокат приблизно за 100-300 євро. Кожен одягнений Жиль несе кошик з апельсинами і розкидає ці апельсини в людей. Якщо у вас потрапив апельсин, це означає успіх і хороший рік попереду.

Завітайте на карнавал Жілей в Бельгії в 2020 році, вам обов'язково сподобається!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber