укр рус
Карнавал в Лімбурзі
з 23 по 25 лютого
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У 2020 році карнавал в Голландії стартує вранці танцями, музикою і парадом людей у костюмах.

Щорічний фестиваль починається в багатьох містах Голландії і проходить за однаковим сценарієм. Офіційне відкриття починається після того, як мер вручає символічні ключі від міста Принцу карнавалу. Потім головними вулицями міста проходить веселий і святковий парад з величезними ляльками і прикрашеними автомобілями. Принц карнавалу протягом трьох днів тримає контроль над містом і разом зі своїми підданими зазначає тимчасове встановлення веселощів в їхньому королівстві дурнів. Ближче до вечора учасники карнавалу пересуваються від пабу до пабу і вітають Принца карнавалу трьома криками "Alaaf!".

Основне свято проходить на півдні Голландії. Провінції Лімбург (Limburg) і Північний Брабант (Noord-Brabant) вважаються яскравими католицькими регіонами Нідерландів. Тут карнавал проходить за релігійними традиціями і приурочений до Посту. За деякими припущеннями, назва карнавалу походить від італійського «carne» - м'ясо. Тобто вона символізує початок Великого Посту і відмову від м'яса. Хоча в наш час більшість людей сприймають карнавал як веселе і яскраве свято та привід випити і потанцювати.

Чи подобається вам пити, співати, танцювати і добре проводити час? Тоді вам обов'язково потрібно відвідати щорічний карнавал у Голландії. Переконайтеся, що у вас найбожевільніший та найяскравіший костюм.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber