укр рус
Карнавал у Кельні
з 20 по 25 лютого
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Свята з переодяганнями, масовими гуляннями, танцями і музикою влаштовуються в безлічі міст. У кожного з них є своя історія виникнення і свої особливості. Так, приміром, візьмемо карнавал у Кельні в січні. Він припадає на кінець зими. Люди святкують прихід весни і проводжають холодну зиму. Закінчення зими припадає на початок Великого християнського посту. Тому багато хто вважає, що люди намагаються як слід повеселитися перед тим, як почати дотримуватися посту.

Як би там не було, але Кельнський фестиваль у Німеччині є дуже яскравою, радісною і вражаючою подією. Коріння у свята язичницьке, власне, подібні свята є у багатьох народів. Правда, проходять ці свята у всіх по-різному.

Карнавал у Кельні 2020 року з нетерпінням чекають всі місцеві жителі. Адже саме це свято змушує кельнських жителів забути про свою манірність. Під час карнавалу люди будуть гуляти, витрачати свої заощадження на пиво в місцевих генделиках і просто веселитися. Кельнський карнавал 2020 як завжди обіцяє бути яскравим і незабутнім. Людей чекає чудова костюмована хода вулицями міста і безліч інших розважальних заходів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber