укр рус
Карнавал у Люцерні (Luzerner Fasnacht)
20 лютого
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У період, який припадає приблизно на закінчення зими, в різних країнах влаштовують багато різних карнавалів. В Швейцарії проводять карнавал в Люцерні (Luzerner Fasnacht) 2020. Це щорічний карнавал. Він займає 2-е місце серед карнавалів у Швейцарії, відразу після карнавалу в Базелі. Тривалість цього карнавалу становить близько тижня. Починається святкування в четвер, який називають «жирним», а закінчується у вівторок.

Люцернський карнавал - це подія з усталеними традиціями. Тому починається святкування з появи човна. На нього прибуває костюмований персонаж на ім'я Фритци, в народі його називають «братик», і його сімейство. Човен зустрічають і ведуть прибулих на ньому гостей до площі під назвою Капельплац. За цією ходою крокують не тільки учасники костюмованого шоу, але і прості жителі міста. Їх посипають з мішка конфетті. А ще можна зловити апельсин навмання.

Карнавал в Люцерні 2020 - грандіозна подія, на яку чекають багато людей. Костюмовані ходи, різні процесії, музика, танці, захоплюючі вистави... А закінчиться це свято традиційно - ходою так званих «монстрів». Незабутнє свято, воно залишить у вашій пам'яті найяскравіші враження.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber