укр рус
Карнавал зустрічі Весни
з 19 лютого по 1 березня
Португалія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кожен рік, в ознаменування закінчення зими, в кінці лютого вся Португалія змінюється — в країну приходять традиційні карнавали.

Карнавал в Португалії в лютому — один з найбільш колоритних і веселих свят. Він служить символом закінчення зими і підтверджує прихід весняного сонця.

Під час карнавалу, який триває кілька днів, проходять численні конкурси, свята національної культури і традицій. Основна карнавальна хода потрапляє на останню неділю карнавальної тижня. У цей день всі, хто бажає взяти участь у параді, виходять на урочисту ходу у святкових костюмах на головні вулиці міст.

Традиційно, крім піших учасників карнавалу, головними вулицями міста везуть великі платформи, на яких розігруються сатиричні сценки.

Однією з найстійкіших карнавальних традицій в Португалії вважається matrafonas. Суть цього дійства полягає в тому, що чоловіки надягають костюми жінок, наносять яскравий макіяж і в такому вигляді гуляють великими компаніями, висміюючи все нежіночне і вульгарне у своїх співвітчизниць.

Карнавал у Португалії 2020 року буде неймовірним, оскільки на карнавальний тиждень заплановано найбільшу за останні роки кількість карнавальних каскадів.

Карнавал в Португалії в 2020 році традиційно буде супроводжуватися ходами блазнів, національною забавою «Перепилювання старої звідниці», вогняними шоу в «попелясту середу».

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Португалія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber