укр рус
Кінематографічний фестиваль ім. братів Люм'єр
з 12 по 20 жовтня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У 2009 році було вирішено провести перший кінематографічний фестиваль імені братів Люм'єр у французькому місті Ліон, який по праву вважається місцем народження всього кінематографа. Для фестивалю кілька років - досить молодий вік, але, незважаючи на юність, цей захід користується великою популярністю. На нього з'їжджаються зірки світової величини, а також шанувальники кінематографа зі всієї країни.

Цей фестиваль відрізняється своєю демократичністю, а також прихильністю до класики. Також Lumière Lyon Grand Film Festival не такий пафосний, як інші фестивалі, приміром, той же Каннський кінофестиваль. Протягом усього фестивалю в Ліоні дивляться кіно, де тільки можна. Місто на час перетворюється у величезний кінотеатр. На вулицях міста можна буде зустріти відомих акторів, режисерів та інших учасників кіноіндустрії.

Не варто забувати, що будь-який фестиваль носить змагальний характер, тому і ця подія має свої номінації, перемогти в яких дуже престижно. Кожен рік прийнято запрошувати людину, яка внесла значний внесок у розвиток кіноіндустрії, і нагороджувати її призом кінофестивалю. Крім кіно, в місті проходять різноманітні виставки, конференції і головне - танці.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber