укр рус
Кінофестиваль «Темні ночі» в Таллінні
з 15 листопада по 1 грудня
Естонія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Талліннський фестиваль «Темні ночі» (PÖFF) по праву вважається одним з кращих в світі кінематографа. Почавши свою історію в 1997 році, він до цих пір користується повагою професіоналів і великою любов'ю глядачів. Проходить фестиваль в кінці листопада кожного року. Щороку на ньому показують близько 500 фільмів з 75 країн світу! Тільки уявіть фестиваль «Темні ночі» збирає близько 60 000 фанатів. Що вже тут говорити, організаторам потрібно добре попрацювати, щоб кожен любитель якісного кінематографу знайшов тут картину і жанр до душі: документальний, анімаційний, художній, короткометражний або навіть дитячий фільм.

В основному на фестивалі «Темні ночі» в Таллінні показують європейські фільми, хоча присутні, звичайно, і фільми, зняті на інших континентах. Глядачі також можуть подивитися кращі з кращих стрічок, які вже перемогли на інших міжнародних фестивалях. Стрічки, які перемагають на кінофестивалі «Темні ночі» в Естонії отримують нагороду у вигляді бронзового вовка, а також грошові премії. Якщо вас зацікавив Талліннський кінофестиваль, і ви хочете поїхати на нього в 2019 році, радимо подивитися детальну інформацію на його офіційному сайті.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Естонія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber