укр рус
Кінофестиваль у Кракові (Krakow Film Festival)
з 26 травня по 2 червня
Польща
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Краківський кінофестиваль (Krakow Film Festival) — один з найстаріших фестивалів кіно в Європі — був вперше проведений в 1961 році. Його спеціалізація — короткометражки, документальні та анімаційні фільми, цим він кардинально відрізняється від інших європейських подій такого роду. Учасниками кінофестивалю в Кракові можуть стати як польські стрічки, так і фільми інших країн.

Програма краківського кінофестивалю 2019 обіцяє бути досить насиченою: за тиждень гостям буде представлено понад 250 картин. Кращі з них будуть нагороджені традиційними Золотими і Срібними Драконами, а також спеціальними призами в різних номінаціях.

Крім кінопоказів, відвідувачів Krakow Film Festival чекають концерти, тематичні виставки, зустрічі з режисерами і, звичайно ж, чарівні вулиці та архітектурні пам'ятки Кракова. Перегляд чудових кінострічок на відкритих майданчиках в атмосфері старовинного міста сподобається не тільки завзятим кіноманам, але і всім, хто цікавиться сучасним мистецтвом в будь-якому його прояві. Більш детальну інформацію про подію шукайте на офіційному ресурсі http://www.krakowfilmfestival.pl/en/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Польща
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber