укр рус
Кіпрський карнавал-парад в Лімасолі
з 1 по 2 березня
Кіпр
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Якщо ви любите карнавали, обов'язково побувайте на Кіпрі в кінці зими. Щорічний Кіпрський карнавал організовується мерією міста Лімасол і починається за п'ятдесят днів до початку Великодня. Зміст карнавалу полягає в тому, щоб насититися м'ясом і повеселитися перед Великим постом. Невипадково однією з версій походження слова «carnival» вважається його переклад з латинської мови як «прощання з м'ясом».

Карнавал починається в четвер, з приготування і поїдання «сувли» — страви, схожої на шашлик. Другий тиждень вважається сирним, в цей час їдять багато молочних продуктів і сиру. Під час карнавалу проходить два паради — в першу неділю дитячий, під час якого діти і підлітки обливають один одного водою і мильною піною. І в останній день Карнавалу — Великий Парад, в якому можуть взяти участь всі бажаючі і навіть отримати від мерії невеликі гроші за участь.

Обов'язково відвідайте Карнавал на Кіпрі 2020 і прийміть участь у ньому, ви не пошкодуєте!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Кіпр
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber