укр рус
Королівський единбурзький парад військових оркестрів
з 2 по 24 серпня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У серпні всі туристи, які подорожують Британією їдуть в Едінбург. А знаєте чому? Тому що там в цей час перед Единбурзьким замком проходить знаменитий Королівський единбурзький парад військових оркестрів! На параді завжди присутні всі члени королівської сім'ї, в тому числі і принцеса Анна, яка є його покровителькою.

Перший парад військових оркестрів в Англії був проведений у 1955 році. Зараз цей захід не має аналогів у світі і вважається надбанням британської культури. Протягом 3 днів проходять різні виступи збройних сил Шотландії, оркестрів іноземних полків, оркестрів Королівського флоту, Королівської морської піхоти, Британської армії та інших. Учасники параду виступають в основному зі старовинними музичними інструментами, хоча присутні і сучасні. Кінець королівського параду військових оркестрів знаменується виступом абсолютно всіх учасників фестивалю, грандіозним феєрверком і захопленими криками радісного натовпу.

Квитки на Королівський единбурзький парад військових оркестрів 2019 досить недорогі, тому розкуповуються дуже швидко. Всі отримані кошти організатори перераховують у благодійні фонди.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber