укр рус
Літній фестиваль «Бокельска ніч» в Которі (Bokeljska noć)
18 серпня
Чорногорія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Що може бути краще, ніж запальне свято на березі моря з піснями і танцями? Тільки якщо воно буде доповнено неймовірним по красі і видовищності шоу! Якщо ви теж так вважаєте — ласкаво просимо в Чорногорію на дивовижний літній карнавал «Бокельска ніч 2019» в Которі (Bokeljska noć).

Урочиста хода яскраво прикрашених плавучих засобів, що світяться в темряві, здасться інсценуванням епізоду з дитячої казки. А народ, що веселиться на пристані в карнавальних костюмах, нагадає про барвисту Венецію. Між тим, коли ця традиція серпневого народного гуляння тільки зароджувалася (XVIII століття), самі жителі називали бокельску ніч «венеціанською». Так можна простежити, де вони запозичили ідею цього карнавального свята.

Фестиваль в Которі — це не просто красивий парад, але і справжній конкурс, переможці якого отримують грошові призи. Після оголошення щасливчиків ця частина вечора завершується шикарним феєрверком. А залишок Бокельской ночі в Чорногорії проводять за гучними дружніми посиденьками в місцевих барах, танцями і виконанням пісень.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чорногорія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber