укр рус
Літній фестиваль органної музики в Гельсінкі
з 4 червня по 27 серпня
Фінляндія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Орган - один із найвеличніших музичних інструментів, винайдених людиною. Можливості цього інструменту воістину колосальні, тому не дивно, що орган такий популярний у всьому світі. Однак, найбільшу кількість шанувальників органної музики можна знайти на helsingin urkukesä у Фінляндії. Саме таку назву носить літній фестиваль органної музики в Гельсінкі.

У Гельсінкі зосереджена величезна кількість церков, в яких є органи. Не дивно, що раз в рік кращі музиканти-органісти і вокалісти збираються для того, щоб виявити кращого виконавця. Але це музичне свято давно перестало бути битвою органістів, і сьогодні воно називається «фестиваль класичної музики у Фінляндії».

Під час його проведення музиканти з усієї Європи приїжджають в столицю Фінляндії для того, щоб взяти участь у музичних баталіях і виграти титул кращого класичного музиканта.

Під час фестивалю концерти проходять на багатьох майданчиках, де встановлені органи, однак найбільш престижні етапи конкурсу незмінно проводять у кафедральному соборі Гельсінкі і Старої церкви Гельсінкі.

Під час проведення helsingin urkukesä 2019 року планується рекордна кількість учасників з усього світу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Фінляндія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber