укр рус
Марафон опівнічного сонця в Тромсьо (Midnight Sun Marathon)
22 червня
Норвегія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Північна Норвегія знаходиться за полярним колом і залучає безліч відвідувачів завдяки унікальним природним явищам, які там можна спостерігати. Одне з них — це полярний день, або опівнічне сонце. У цій частині країни близько 2 місяців (кінець травня-кінець липня) можна дивитися на сонце 24 години в добу (за умови гарної погоди). Погодьтеся, таке видовище хотів би побачити хоча б раз у житті, напевно, кожен!

А в Тромсьо ви можете не тільки подивитися на сонце вночі, але і взяти участь у забігу під його променями. Midnight Sun Marathon (Марафон опівнічного сонця) збирає тут з 1989 року шанувальників бігу з усієї планети, які хочуть позмагатися у витривалості в таких незвичайних природних умовах. Серед них не тільки професійні спортсмени, а й звичайні люди. Крім Marathon у Тромсьо також організовують півмарафони, забіги на довгі дистанції по гірському маршруту. Так що ви можете вибрати відповідну відстань і зручні для вас дати поїздки. Детальну інформацію читайте на сайті Midnight Sun Marathon: http://www.msm.no/

Проте брати безпосередню участь у марафоні зовсім не обов'язково, у всіх відвідувачів Марафону опівнічного сонця в Норвегії є можливість помилуватися прекрасним видовищем і повболівати за представників своєї країни.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Норвегія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber