укр рус
Міжнародний фестиваль примар і привидів у Бойніце
з 8 по 19 травня
Словаччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль привидів або, як його ще називають фестиваль духів проходить в Бойницькому замку кожного року. Головні розваги і події розгортаються у вечірній або нічний час і збирають всіх мандрівників-сміливців, які люблять нові жахливі відчуття, загадковість, таємничість і... гумор :)

У програмі фестивалю примар костюмовані вистави, різноманітні ярмарки, на яких можна спробувати місцеві страви і вина, катання на конях, середньовічні змагання та сценки. Для туристів також проводять екскурсії по замку, печерах і околицях. Для діток буде цікавим зоопарк, який знаходиться поблизу. Денні і вечірні розваги закінчуються грандіозним опівнічним балом, потанцювати на якому можуть усі бажаючі, переодягнувшись у костюми відьом, мерців і вампірів. Організатори обіцяють, що після 12 в замку можна дійсно побачити справжнього привида, який блукає по замку вже кілька століть поспіль.

Плануючи подорож по Словаччині, обов'язково включіть в програму відвідування замку в Бойніце (Bojnice). Впевнені, вам сподобається його краса, навколишні краєвиди ну і, звичайно ж, фестиваль примар і привидів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Словаччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber