укр рус
Міжнародний кінофестиваль в Бергені (Bergen International Film Festival)
з 25 вересня по 3 жовтня
Норвегія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Міжнародний кінофестиваль в Бергені проводиться кожен жовтень з 2000 року і є одним з найбільших національних фестивалів. У програму включені покази повнометражних, короткометражних і документальних фільмів норвезького і зарубіжного виробництва.

На фестиваль кіно в Бергені приїжджають багато знаменитостей зі світу кіноіндустрії, протягом 8 днів проводяться зустрічі, організовуються дискусії та виставки. Крім перегляду фільмів з конкурсної та позаконкурсної програм, глядачам пропонуються для ознайомлення трейлери найновіших фільмів, які повинні вийти в прокат в Норвегії.

Тематика документальних фільмів на кінофестивалі в Бергені зазвичай зачіпає гострі проблеми сучасності, які актуальні у всіх країнах і на всіх континентах. Організатори намагаються привернути до них увагу підлітків, тому школярі можуть відвідувати частину показів безкоштовно. Крім того, для них проводяться спеціальні заходи.

Якщо ви цікавитеся кіно і слідкуєте за тенденціями в розвитку сучасного кінематографу, то вам варто відвідати Міжнародний кінофестиваль в Бергені. Деталі: http://www.biff.no/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Норвегія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber