укр рус
Міжнародний пляжний фестиваль в Палермо
з 17 по 24 травня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

«Пляжний фестиваль Палермо 2015» — це традиційне щорічне свято, що влаштовується в столиці Сицилії.

Місце проведення фестивалю — пляж Монделло, який виник на місці старого рибальського села, розташованого між скелями Монте Галло і Монте Пеллегріно.

World festival on the beach palermo — це спортивно-музичний фестиваль, який проводиться щороку в травні. Основна програма фестивалю побудована на безлічі спортивних змагань. Тут проходять турніри з віндсерфінгу, змагання кайтсерфінгістів, вітрильні регати, турніри з пляжного волейболу, тенісу і так далі.

Серед місцевих жителів і гостей Палермо популярністю користуються програми парашутистів, які влаштовують яскраві показові виступи в небі над Монделло.

Безліч туристів приваблює великий спортивний ярмарок, який проводиться прямо на пляжі.

Крім спортивних змагань пляжний фестиваль Палермо славиться своїми концертами, атракціонами, флеш-мобами і виступами артистів на березі моря.

Під час фестивалю гості Палермо можуть не тільки спостерігати за виступами професійних спортсменів, але і брати участь в безлічі естафет і конкурсів на спортивну тематику. Для всіх бажаючих проводяться майстер-класи, які вчать новачків екзотичним видам спорту, популярним на узбережжі.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber