укр рус
Мізерикордія (Festes de Misericòrdia) в Реусі
з 24 по 25 вересня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Festes de Misericòrdia — це свято, яке щорічно відзначається у місті Реус, розташованому в Каталонії (Іспанія). Свято проводиться в честь Діви Марії Милосердної (вона також називається Мізерикордія, або Марія-заступниця).

Свято Мізерикордія в Реусі в 2019 році триватиме більше тижня, однак, дата основних урочистостей 25 вересня.

Релігійне свято в Іспанії, присвячене Діві Марії, проводиться у всіх містах, однак у Реусі воно має особливе значення і особливий розмах. За масштабами святкування Мізерикордія поступається лише головному святу міста — Дню Святого Петра, яке традиційно відзначають 29 червня.

Незважаючи на те, що основна тема святкування релігійна і покликана славити Діву Марію, це свято традиційно супроводжують безліч розважальних заходів. В першу чергу Реус славиться своєю карнавальною ходою в святкові дні. Крім карнавалів, у місті в цей час проводяться ярмарки, численні концерти, працюють атракціони та проходять паради гігантських ляльок.

Історія Мізерикордії походить з давніх століть, коли за переказами бідній пастушці явилася Богоматір, яка розповіла, як позбавити місто від епідемії чуми. З моменту позбавлення міста від страшної хвороби і почалася традиція загальноміського вихваляння божественної заступниці.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber