укр рус
Брестський морський фестиваль (Fêtes Maritimes de Brest)
з 10 по 16 липня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Брест — це місто-порт на західному узбережжі Франції, тому не дивно, що саме тут з 1992 року проходить традиційний морський фестиваль.

Всі, хто цікавиться кораблебудуванням і вітрильними судами, зможуть сповна насолодитися видовищем всіляких плавзасобів, які представляють різні періоди й країни. Фрегати, бригантини, барки і яхти — прогулюючись уздовж їх струнких рядів можна побачити своїми очима, як розвивалася історія суднобудування починаючи з самих ранніх часів.

Цікавий момент: кожна з команд прагне представити морські традиції своєї держави. Під звуки національних інструментів вони пропонують відвідувачам пригоститися стравами своєї кухні, і при цьому створюється непередавана атмосфера бурхливого і строкатого морського порту.

Не пропустіть свій шанс, адже морський фестиваль у Бресті проводиться раз на чотири роки, і черговий пройде в 2020! Ми впевнені, що побувавши на цьому торжестві, ви будете з нетерпінням чекати наступного фестивалю. Подивитися фотографії з минулих заходів ви можете на офіційному сайті Брестського морського фестивалю: http://www.fetes-maritimes-brest.fr/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber