укр рус
Музичний фестиваль «Exit» (Екзіт) в Нові-Саді
з 4 по 7 липня
Сербія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Літо — пора веселощів, відпочинку і яскравих, незабутніх емоцій. Все це вам може дати фестиваль Exit (Екзіт) в Сербії. Протягом чотирьох днів на його майданчиках виступатимуть представники всіляких музичних течій, так що тут знайде для себе щось цікаве практично будь-який відвідувач. Фестиваль Exit 2019 — це рок, хіп-хоп, клубна та електронна музика; вибирайте, що вам до душі, і насолоджуйтеся звуком!

Exit фестиваль починався як ініціатива трьох сербських студентів, які своїми силами організували музичну подію, де молодь країни могла зустрітися і добре провести час (2000 рік). З часом Exit в Сербії отримав підтримку офіційних осіб, обзавівся спонсорами, і тепер кожен рік дає привід меломанам відправитися цю чудову країну, щоб почути улюблених виконавців і відкрити для себе нові імена в музиці.

Exit фестиваль в Сербії проводиться на території старовинної Петроварадинської фортеці міста Нові-Сад, на березі Дунаю, тому атмосфера заходу унікальна і дуже незвичайна.

Дізнатися, що готує для глядачів фестиваль Exit 2019 можна на офіційному сайті: http://www.exitfest.org/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Сербія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber