укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок +380 68 144-63-95
Музичний фестиваль Flow в Гельсінкі (Flow Festival)
з 10 по 12 серпня
Фінляндія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95
або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .

Якщо вам подобаються такі сучасні музичні течії, як авангард, експериментал, інді, фолк — то на фестивалі Flow ви отримаєте величезне задоволення від виступів талановитих артистів і якісного звуку.

Це не чергова музична подія, яких в Європі за літо проходить маса, Flow фестиваль в Гельсінкі – це абсолютно особлива форма взаємодії між музикантами і слухачами. Тут все, починаючи від концертних майданчиків, візуального ряду і закінчуючи підбором учасників, говорить про незвичайність та унікальність цього заходу.

Історія Flow Festival в Гельсінкі почалася з 2004 року, і з тих пір цей музичний фестиваль відкриває кожен рік до 10-12 сцен протягом 3 днів. Оригінальна конструкція Balloon 360°, зверху якої розташована величезна куля, служить майданчиком для виступів, і своєрідним маячком, що допомагає орієнтуватися на території.

Організатори Flow 2018 можуть похвалитися відмінною програмою: їм вдалося зібрати найбільш цікавих і самобутніх виконавців сучасності, серед яких є і вже визнані зірки, і зовсім нові імена.

Побачити весь лайн-ап і купити квитки на Flow Festival 2018 можна на офіційному сайті, який доступний і російською мовою: http://www.flowfestival.com/ru/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95 або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .
Ідеї для подорожей: Фінляндія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від tripster.ru