укр рус
Музичний фестиваль Outlook (Аутлук)
з 4 по 8 вересня
Хорватія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Outlook — це музична подія, яка з 2008 року манить до Хорватії любителів драм-н-бейса, техно, хіп-хопу та інших жанрів електронної музики.

Цей фестиваль набув в колах поціновувачів особливу славу як захід, де можна почути дійсно якісний звук. Крім того, місце проведення фестивалю Outlook в 2019 році справді чарівне: це покинутий форт Пунта-Крісто на березі Адріатичного моря, який знаходиться недалеко від міста Пула. Ласкаве море, стародавні руїни фортеці і мальовнича природа — фестиваль Аутлук в Хорватії дозволить поєднати переваги літнього відпочинку з отриманням чудових емоцій від відвідування концерту хорошої музики.

Крім заявленої музичної програми передбачається проведення великої кількості приватних вечірок на розкішних яхтах, де будуть виступати ті ж зірки фестивалю, але для більш вузьких компаній. Так що при бажанні ви можете стати учасником незабутнього вояжу вздовж Адріатичного узбережжя і танцювати до ранку під енергійні ритми улюблених виконавців.

Якщо ви хочете зануритися в доброзичливу і динамічну атмосферу фестивалю Outlook, замовляйте квитки на офіційному сайті: http://www.outlookfestival.com/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Хорватія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber