укр рус
Міжнародний музичний фестиваль «Празька весна»
з 12 травня по 4 червня
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Обожнюєте класичну музику? В такому випадку ви отримаєте неймовірне задоволення від відвідування цього фестивалю! Музиканти з усієї планети збираються щороку в Празі, щоб обмінятися досвідом і представити публіці свою майстерність. В рамках фестивалю проходить музичний конкурс, де молоді виконавці мають можливість заявити про себе та отримати визнання метрів.

«Празька весна» — це фестиваль, історія якого налічує вже 70 років. На три тижні Прага стає центром академічної музики. Частину концертів традиційно приймає Рудольфінум — розкішний концертний зал, який вражає красою внутрішнього оздоблення. Академічний спів, сольна гра на інструментах і виступи симфонічних оркестрів — за час фестивалю в цілому проходить більше 40 концертів. Примітно, що виконується не тільки класика, але і деякі твори сучасних авторів.

«Празька весна 2019» обіцяє зібрати найбільш цікавих і талановитих виконавців з різних країн світу. З детальною програмою міжнародного музичного фестивалю «Празька весна» ви можете ознайомитися на офіційному сайті: http://www.festival.cz/cz

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber